"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strate­gii Roz­woju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR),
w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”

objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.

Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach LSR


Aktualności

newsy z życia LGD

Woliński Światowid 2014

Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo w Rozwoju” pragnie poinformować, że znalazła się wśród grona laureatów nagrody „Woliński Światowid 2014”. LGD zostało nagrodzone za swoją działalność w kategorii „Wyróżnienie specjalne”.

Uroczyste wręczenie statuetek wszystkim laureatom odbyło się  w Centrum Współpracy Międzynarodowej w Wolinie w dniu 27.02.2014r.
Podczas uroczystości  podsumowane zostały przedsięwzięcia inwestycyjne oraz kulturalne  zrealizowane w gminie Wolin w 2014 roku. Na uroczystość wręczenia nagród przybył wicemarszałek województwa zachodniopomorskiego Jarosław Rzepa.

LGD składa podziękowania za zgłoszenie stowarzyszenia do wyróżnienia i gratuluje wszystkim nominowanym i laureatom nagrody „Woliński Światowid 2014”.

Media

Ankieta

ankieta1

 

Dobre praktyki

dobre praktyki 1

"Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich :Europa inwestująca w obszary wiejskie?

Strona internetowa Lokalnej Grupy Działania ?Partnerstwo w rozwoju? współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER.

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

 

Ta witryna używa ciasteczek, korzystanie ze strony oznacza akceptację polityki prywatności i plików cookies.