"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strate­gii Roz­woju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR),
w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”

objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.

Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach LSR


Aktualności

newsy z życia LGD

XVI edycja konkursu ?Nasze Kulinarne Dziedzictwo ? Smaki Regionów?

plakatSzanowni Państwo, uprzejmie informuję, że Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach zapraszają do udziału w XVI edycji konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”.

Konkurs odbędzie się  23 lipca 2016 r. w  Książnicy Pomorskiej w Szczecinie. Konkurs podzielony jest na dwie główne kategorie: na najlepszy  regionalny produkt żywnościowy i na najlepszą potrawę regionalną.
W kategorii na najlepszy regionalny produkt żywnościowy, zgłoszenia należy przesyłać do Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  tel.91 479 40 59, 91 479 40 69, 91 479 40 29.
W kategorii na najlepszą potrawę regionalną, zgłoszenia należy przesyłać do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.  91 44 10 233.
Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić zgłoszenie i przesłać do poszczególnych organizatorów do dnia 30 czerwca 2016 r. Szczegóły udziału w konkursie określają załączone regulaminy.

Turystyka

Ankieta

ankieta1

 

Dobre praktyki

dobre praktyki 1

"Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich :Europa inwestująca w obszary wiejskie?

Strona internetowa Lokalnej Grupy Działania ?Partnerstwo w rozwoju? współfinansowana ze środkówUnii Europejskiej w ramach podziałania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego  w ramach inicjatywy LEADER.

Poddziałanie 19.1 Wsparcie przygotowawczew ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 ? Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi