"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie"

Operacja mająca na celu sprawne wdrażanie Strate­gii Roz­woju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność (LSR),
w tym realizację Planu Komunikacji, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”

objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w zakresie poddziałania 19.4 „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji”.

Przewidywane wyniki operacji: postęp finansowy we wdrażaniu operacji w ramach LSR


Aktualności

newsy z życia LGD

Zaproszenie

Szanowni Państwo,   Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów wspólnie z partnerami organizuje ogólnopolski cykl powiatowych spotkań informacyjnych adresowanych do sołtysów oraz rolników.

Będą one dotyczyć naszej działalności, funduszu sołeckiego, jak i najnowszych trendów w rozwoju obszarów wiejskich oraz rolnictwa w Polsce. Liczymy na to, że spotkania te zwiększą Państwa udział w naszych ogólnopolskich projektach oraz podniosą praktyczną wiedzę, pomocną w codziennej działalności.  

SPOTKANIE DLA POWIATU  KAMIEŃSKIEGO ODBĘDZIE SIĘ 7 CZERWCA 2016 R. POD PATRONATEM STAROSTY KAMIEŃSKIEGO, O GODZINIE 10:00, W CENTRUM WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ W WOLINIE PRZY  UL. ZAMKOWEJ 23 (DWOREK).

Partnerem cyklu spotkań jest Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo w rozwoju”. Sponsorem akcji jest Bank BGŻ BNP Paribas - lider w finansowaniu rynku Agro w Polsce.  Eksperci Banku przedstawią Uczestnikom informacje nt. zmian  prawnych dotyczących obrotu ziemią rolną oraz ich potencjalny wpływ na plany rozwojowe gospodarstw  rolnych.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie obecności telefonicznie: 797 901 110 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 5 dni przed spotkaniem. W razie pytań dotyczących wydarzenia prosimy o kontakt telefoniczny pod ww. numerem.

Pozdrawiam serdecznie  
Ireneusz Niewiarowski  
Prezes KSS

Program ...

Turystyka

Ankieta

ankieta1

 

Dobre praktyki

dobre praktyki 1

"Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich :Europa inwestująca w obszary wiejskie?

Strona internetowa Lokalnej Grupy Działania ?Partnerstwo w rozwoju? współfinansowana ze środkówUnii Europejskiej w ramach podziałania 19 Wsparcie dla rozwoju lokalnego  w ramach inicjatywy LEADER.

Poddziałanie 19.1 Wsparcie przygotowawczew ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020
Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 ? Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi